ПрАТ "АПК-ІНВЕСТ". Стійкий розвиток.

Підсумки минулого року дозволяють сміливо стверджувати, що інвестиційна політика "АПК-ІНВЕСТ" повністю себе виправдовує. Так за дванадцять місяців минулого року нам вдалося збільшити виробництво продукції, що випускалася, до 50 тыс.тонн. При цьому збільшити дохід від реалізації на 38% в порівнянні з 2016 роком, і отримати прибуток у розмірі 889,1 млн.грн.

2017-й став черговим роком успішного розвитку "АПК-ІНВЕСТ". Стабільна динаміка зростання демонструється упродовж усієї одинадцятирічної історії підприємства. Ці досягнення є закономірним результатом системної політики інвестування компанії у власний розвиток.

Поточний рік не стане виключенням - рішенням акціонерів компанії на інвестиції буде використано більше 80% прибутку. Планується збільшення земельного банку для повного забезпечення власної потреби в зернових культурах, впровадження інноваційних сільськогосподарських технологій. Також передбачені інвестиції у тваринницький комплекс, м’ясокомбінат та комбікормовий завод компанії.

Відповідальність і прихильність принципам стійкого розвитку є ключовими цінностями і невід'ємною частиною роботи компанії «АПК-ІНВЕСТ». Саме тому ми реалізуємо багато програм і інвестуємо значні кошти в підвищення безпеки, ефективності і екологічності наших підприємств, охорону праці, професійний розвиток наших співробітників, реалізацію соціальних проектів і підвищення якості життя людей в містах і селах, де працюють наші підприємства.

Всі новини