2017
Шановні Партнери та Друзі!

 Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Нехай прийдешній рік подарує Вам багато приємних подій, яскравих зустрічей і незабутніх миттєвостей. Нехай у новому році реалізуються намічені плани та проекти, а успіх і щастя супроводжують будь-які починання. Бажаємо Вам і вашим близьким міцного здоров’я, щастя, добробуту та достатку!
З повагою та найкращими побажаннями,

Далі >
мини
В Покровську завершився традиційний турнір із міні-футболу на Кубок ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

З 3 жовтня до 4 листопада в м. Покровську проходив традиційний турнір із міні-футболу на Кубок ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» серед збірних шкільних команд 5, 6, 7 класів. Цього року в змаганнях взяли участь 450 учасників із 45 команд.

Далі >
asdasd
ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» у рейтингу ТОП-45 агрохолдингів України.

Журнал LandLord склав рейтинг ТОП-45 агрохолдингів України. До списку учасників увійшли вертикально інтегровані холдинги, у структурі бізнесу яких кілька взаємопов’язаних дивізіонів: від рослинництва до виробництва готової продукції та її реалізації. Ранжували компанії за виторгом за 2015 рік.

Далі >
sadsad
ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» лідер м'ясопереробної галузі

За даними аналітичного відділу Асоціації свинарів України, компанія «АПК-ІНВЕСТ» була удостоєна нагороди «Лідер галузі - м'ясопереробка».

Далі >
1232
ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» у десятці рейтингу ТОП-50 найбільших платників податків України

Державна фіскальна служба України (ДФСУ) офіційно представила рейтинг 50-ти найбільших платників податків серед аграрних компаній. Його розробило офіційне видання ДФСУ «Вісник. Офіційно про податки».

Далі >
fotoua
Група компаній «АПК-ІНВЕСТ» підбила підсумки роботи за 2015 рік

Група компаній «АПК-ІНВЕСТ» продемонструвала істотне зростання всіх виробничих і економічних показників.

Далі >
12132
ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» – переможець проекту «Аграрна еліта України».

У межах проекту «Аграрна еліта України», журнал «The Ukrainian Farmer» назвав 100 найкращих і найефективніших аграрних підприємств України за результатами роботи 2015 року у 15 номінаціях. Компанія «АПК-ІНВЕСТ» стала переможцем у номінації «Вертикальна інтеграція». Це четверта нагорода підприємства в межах проекту.

Далі >
12321321
Комбікормовий завод ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» відсвяткував своє 7-річчя

16 квітня 2016 року комбікормовий завод ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» відсвяткував своє 7-річчя. Сьогодні завод — це високотехнологічний виробничий комплекс. На заводі виробляють комбікорми для тварин тваринницького комплексу ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ». Продуктивність заводу — 165 тисяч тонн комбікормів на рік.

Далі >
styyyy
ТМ «М’ЯСНА ВЕСНА» обновила стиль

Напередодні сезону пікніків відбулося оновлення дизайну етикетки охолоджених м’ясних напівфабрикатів ТМ «М’ЯСНА ВЕСНА».

Далі >
cxvcvvcv
З Днем Перемоги!

9 травня — всенародне свято, яке об’єднує покоління і є символом героїзму, мужності та відваги.

День Перемоги для всіх нас був і залишається одним із найсвітліших, найурочистіших і найбільш значущих. У ньому — вся міць, вся сила духу і велич простих людей.

Далі >
Сторінка 1 із 2
Перейти до:   1 2 Далі