fotoua
Офіційна заява прес-служби компанії "АПК-ІНВЕСТ"

Компанія "АПК-ІНВЕСТ" повідомляє про те, що з першого дня заснування у своїй діяльності керується й дотримується основного принципу — законності та прозорості ведення господарської діяльності,

Далі >
новость
У Красноармійську підбили підсумки традиційного турніру з міні-футболу "Футбольні надії 2015", який проводився за спонсорської підтримки ПрАТ "АПК-ІНВЕСТ"
Далі >
ap-ua
Офіційна заява прес-служби компанії «АПК-ІНВЕСТ»

Компанія «АПК-ІНВЕСТ» повідомляє про те, що на сьогодні єдиною фірмовою роздрібною мережею, що працює під торговою маркою «М’ЯСНА ВЕСНА», є ТОВ «Торговий дім «М’ЯСНА ВЕСНА». Всі магазини фірмового роздробу «М’ясна весна» розташовані виключно на контрольованій Україною території й діють згідно із законодавством України.

Далі >
541235
«АПК-ІНВЕСТ» у ТОП-20 ефективних агрокомпаній України за версією «FORBES»

Група компаній «АПК-ІНВЕСТ» за підсумками 2014 року увійшла до ТОП-20 найефективніших агрокомпаній України за версією видання «FORBES».

Далі >
123
«АПК-ІНВЕСТ» почала збиральну кампанію озимих на 25 тис. га земель
Департамент рослинництва та землеробства групи «АПК-ІНВЕСТ» інформує про початок збирання озимих. Збиральна кампанія стартувала в заплановані строки — 05.07.2015. Далі >
zdfvz
Фестиваль «ДЖЕРЕЛО-2015» і «АПК-ІНВЕСТ» — партнери

Компанія «АПК-ІНВЕСТ» вручила подарунки всім фіналістами дитячо-юнацького фестивалю «ДЖЕРЕЛО-2015», який проходив на початку квітня в м. Дружківка (Донецька область).

Далі >
dgh
«АПК-ІНВЕСТ» підтримала юних спортсменів

ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» заохотила фіналістів шахового турніру та баскетбольних змагань, котрі проводилися серед школярів Костянтинівки й Костянтинівського р-ну (Донецька область) наприкінці лютого 2015 року, мандрівкою на Льодову арену «Альтаїр» у м. Дружківка.

Далі >
sw
«АПК-ІНВЕСТ» — лідер свинарства України 2014 року

За даними аналітичного відділу Асоціації свинарів України «АПК-ІНВЕСТ» є найбільшим виробником свинини у країні 2014 року.

Далі >
logo
«АПК-ІНВЕСТ» — знову допомагає мешканцям м. Красноармійськ у водозабезпеченні

Група «АПК-ІНВЕСТ» із кінця січня 2015 року — знову активний учасник програми водозабезпечення мешканців м. Красноармійськ (Донецька область).

Далі >