2015
Дорогі друзі!

Від імені нашої Компанії вітаю вас із Новим 2015 роком та Різдвом Христовим!

Далі >
2345
Офіційне звернення до партнерів, колег і споживачів

Шановні Партнери, Колеги й наші Споживачі. Радий повідомити, що наша компанія, незважаючи на зміну умов ведення бізнесу у країні, зуміла зберегти динаміку розвитку.

Далі >
es
Група «АПК-ІНВЕСТ» готова до експорту продукції до країн ЄС

На думку фахівців компанії, крім «АПК-ІНВЕСТ», на території України є підприємства із системами контролю якості, які відповідають європейським нормам — і зокрема, одному з основних Регламентів (ЄС)...

Далі >
2345
Група компаній «АПК-ІНВЕСТ» за дев’ять місяців 2014 року збільшила чистий дохід від реалізації продукції на 35%

Група компаній «АПК-ІНВЕСТ» підбила підсумки роботи за три квартали 2014 року. Чистий дохід групи від реалізації виробленої продукції за вказаний період збільшився на 35% порівняно із січнем-вереснем 2013 року й досяг 967 млн грн.

Далі >
napad
Офіційна заява прес-служби ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

Прес-служба ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» офіційно заявляє про розбійний напад на ремонтно-технічну базу компанії, розташовану в с. Гришине (Красноармійський район, Донецької області).

Далі >
new
Компанія «АПК-ІНВЕСТ» закінчує підготовку земель під весняну сівбу

Департамент рослинництва й землеробства Групи «АПК-ІНВЕСТ» закінчує роботи з підготовки ґрунтів на ділянках, призначених для весняної сівби. Температурні коливання суттєво не вплинули на тривалість цього етапу агротехнічного циклу. Станом на 07.11.2014 опрацьовано 95%.

Далі >
цйу
Завершився турнір із міні-футболу «Футбольні надії»–2014 серед школярів Красноармійська за підтримки «АПК-ІНВЕСТ»

Напружена ситуація в регіоні не завадила компанії «АПК-ІНВЕСТ» і далі реалізовувати свою програму соціальної відповідальності щодо роботи з молодим поколінням громад територій...

Далі >
2345
Відкритий лист ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

Шановні земляки! Компанія «АПК-ІНВЕСТ» звертається до вас з офіційною заявою про те, що не має стосунку до будь-яких проявів політичного характеру...

Далі >
novo
Водозабезпечення Новогродівки — під патронатом «АПК-ІНВЕСТ»

Із кінця вересня 2014 року ще одне місто Донецької області стало учасником програми «АПК-ІНВЕСТ» із водозабезпечення громад регіону.

Далі >
154
«АПК-ІНВЕСТ» закінчує осінню посівну кампанію 2014

Департамент рослинництва й землеробства групи компаній «АПК-ІНВЕСТ» розпочав завершальний етап посівної кампанії озимої пшениці.

Далі >
Сторінка 1 із 4
Перейти до:   1 2 3 4 Далі